Szkolenie: Diagnostyka ultrasonograficzna układu ruchu psa i kota

3.690,00  brutto

Szkolenie: Diagnostyka ultrasonograficzna układu ruchu psa i kota

Prowadzący: lek. wet. Mateusz Hebel, lek. wet. Michał Gruss

lek. wet. Mateusz Hebel

Specjalista radiologii weterynaryjnej. Absolwent studiów podyplomowych „Nowoczesne narzędzia diagnostyki medycznej i terapii” na Politechnice Krakowskiej. Nauczyciel akademicki na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Wykładowca w ramach studium specjalizacyjnego „radiologia weterynaryjna” na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz w Państwowym Instytucie Weterynaryjnym w Puławach. Prowadzący liczne szkolenia radiologiczne i ultrasonograficzne dla lekarzy weterynarii.Autor i współautor licznych publikacji naukowych oraz zawodowych dla lekarzy weterynarii.

lek. wet. Michał Gruss

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach w Poznaniu. Pasjonat ultrasonografii. Członek European Association of Veterinary Diagnostic Imaging, International Veterinary Ultrasound Society oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Asystent w Katedrze Chorób Wewnętrznych i Diagnostyki na wydziale Weterynarii i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, gdzie wykłada Diagnostykę Obrazową.
Swoje umiejętności i wiedzę wykorzystuje nie tylko w pracy klinicznej i akademickiej, ale również dzieląc się nią pisząc do literatury branżowej oraz prowadząc autorskie szkolenia z zakresu ultrasonografii, w trakcie których zawsze przedstawia najnowszą wiedzę. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata, właściciel sporego stadka zwierzaków i miłośnik ornitologii.

 

12 w magazynie

Kategoria: